Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Levnemanzetoveknoflicky.cz
Bezděčín 97
293 01 Mladá Boleslav
tel: +420 606 267 899
napište nám

Módní blog

Jsme profesionální módní pánský eshop LMK, proto pro Vás budeme přinášet články, tipy, rady, návody a další pro Vás užitečné informace ze světa pánské módy.

Články budeme tvořit tak, aby i úplný laik poznal a pochopil, o čem píšeme.

Jsme tu pro Vás a Váš outfit.

„Radost z oblékání je umění.“ John Galliano

Druhy manžetových knoflíčků

26. 11. 2018

Manžetové knoflíčky můžeme dělit na několik druhů a dnes se na to společně zaměříme. Popíšeme hlavní druhy a jejich výhody. Proč? Protože na detailu záleží...

celý článek

Státní svátky - jak nosit českou trikolóru

18. 11. 2018

Jak správně nosit českou trikolóru nejen ve státní svátky? Kam patří brož - ozdoba saka v podobě české vlajky? Vyšperkujte svůj sváteční outfit.

celý článek

Jak vyrábíme dřevěný pánský motýlek?

06. 11. 2018

Zajímá Vás, jak vyrábíme designové dřevěné motýlky pro vás - opravdové gentlemany? Krok po kroku jsme pro Vás nafotili, jak to celé probíhá. Každý kousek je originál.

celý článek

Video návod na složení kapesníčku - Trojitý trojúhelník

25. 10. 2018

Když chcete více než jeden nebo dva trojúhelníčky. Složte si rychle a stylově kapesníček do saka s naším video návodem a detailně popsaným postupem. Děláme ČR hezčí a stylovější.

celý článek

Když jeden trojúhelník nestačí...

24. 10. 2018

Složte si kapesník do saka ve tvaru dvojitého trojúhelníčku. Ukážeme Vám velmi jednoduchý a rychlý návod, jak si můžete elegantně složit kapesník do saka. Hezky krok po kroku a na přiloženém videu.

celý článek

Složte si kapesník do saka ve tvaru trojúhelníčku

23. 10. 2018

Jak si složit kapesníček do saka stylově ve tvaru trojúhelníku? Ukážeme Vám velmi jednoduchý a rychlý návod, jak si můžete elegantně složit kapesník do saka. Hezky krok po kroku a na přiloženém videu.

celý článek

Nebojte se nosit dřevo

20. 10. 2018

Náš styl reprezentuje, skrze něj o sobě mnoho prozradíme, a to naprosto beze slov. Stylové dřevěné doplňky skvěle podtrhnou vaši osobnost, a ať už jste kavárník, profesor, designér či cestovatel, zajistí, že budete zářit originalitou. I nenápadný detail totiž mění celkový dojem.

celý článek

9 kroků a je to! Anebo jak si uvázat motýlka.

12. 09. 2017

9 kroků k uvázání motýlku. Je to o zvyku...uvidíte, že až budete motýlka vázat po třetí, tak už to půjde samo. Takže se obrňte trpělivostí a naučte se novou věc. Věřte, že se Vám to bude v budoucnu ještě hodit a budete velký znalec či jako James Bond.

celý článek

Jak složit kapesník do saka v klasickém stylu?

01. 09. 2017

Jak složit kapesníček do saka v klasickém prezidentském stylu? Ukážeme Vám velmi jednoduchý a rychlý návod, jak si můžete elegantně složit kapesník do saka. Hezky krok po kroku a na přiloženém videu.

celý článek

Manžetové knoflíčky Barel

29. 03. 2017

Proč si vybrat manžetové knoflíčky Barel?

celý článek

Manžetové knoflíčky Uzlíky

18. 03. 2017

Proč si vybrat manžetové knoflíčky Uzlíky? A jakou módní funkci ještě tyto knoflíčky mohou zastat?

celý článek

Kdy nosit manžetové knoflíčky?

09. 02. 2017

Kdy nosit manžetové knoflíčky? K jaké příležitosti? Jaké si vzít sako nebo košili?

celý článek

Co jsou manžetové knoflíčky?

18. 01. 2017

Co jsou manžetové knoflíčky? Není knoflík jako knoflík.

celý článek