Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Levnemanzetoveknoflicky.cz
Bezděčín 97
293 01 Mladá Boleslav
tel: +420 606 267 899
napište nám

09. 02. 2017

Kdy nosit manžetové knoflíčky?

Kdy nosit manžetové knoflíčky, abych předešel módnímu faux pas?

Nejrozeznatelnější role manžetových knoflíčků je formální nebo semiformální alternativa ke klasickým přišitým knoflíčkům na košili.

Nejčastější klasickou kombinací je černé sako, bílá košile, černá kravata nebo motýlek a k tomu manžetové knoflíčky.

 

Ale je jen na Vás, jak se rozhodnete kombinovat svůj šatník (outfit)...můžete klidně nosit manžetové knoflíčky společně s oblíbenou flanelovou košilí, ležérním sakem a jeansy. Ať jste hipster nebo byznysmen...manžetové knoflíčky Vám poskytnou dostatečnou osobitost!

Prakticky lze, ale říci, že většina lidí nosí manžetové knoflíčky ve své práci (architekti, vysocí úředníci, podnikatelé, bankéři a moderátoři).

Vždy chtějí akcentovat na určitou životní úroveň a sociální zařazení. Manžetky jim, také zaručí určitou osobitost, styl a vyjádření sama sebe.

 

Na závěr lze říci, že manžetové knoflíčky nemají žádná jasně daná pravidla. Jediným omezením je počet Vašich košil na manžetové knoflíčky a samozřejmě rozpočet. LMK Vám totiž nabízí největší a nejširší výběr manžetových knoflíčků v Česku.

 

Hrajte si, kombinujte...ukažte, co je Vaší praci a nebo jaké je Vaše hobby.

To vše dokáží manžetové knoflíčky...na detailu záleží.